Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy

3 250 ЕУР

Се продава од: luzlim 17 јан. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Gia Oprema, moze i zamena so moja doplata
Leaflet
Кон почеток