Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD GALAXY GHIA -02 TDI 7SEDISTA MAKSAUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 29 јан. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 kw -09 Maksauto M 0 МКД
MERCEDES E270 CDI -02 SPORT NAVIGACIJA AVANTGARDE 0 МКД
VW GOLF 6 1.6 TDI -09 CISTO NOV MAKS AUtO M 0 МКД
LANDROVER FREELANDER 2.0TD4 -02 4WD MAKS AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
FORD GALAXY GHIA -02 TDI FULL OPREMA GHIA NOV UVOZ NA MAKS AUTO


OD OPREMA POSEDUVA:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- KOZEN ENTERIER
-TEMPOMAT
- SONCEV KROV
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- 6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
- 7 SEDISTA
- NOVI GUMI
- PREDNI,ZADNI , STRANICNI VOZDUSNI PERNICINJA VISOKO NIVO NA ZASTITA

- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NE E STOENA PO PLACEVI****

****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA UVEZENA NA FIRMA BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI DOJDETE I UVERETE SE****

****KOLATA E SERVISIRANA DO POSLEDEN MOMENT MOZE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****


****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

"MAKS AUTO" UVOZ NA POLOVNI VOZILA SO DOKAZAN KVALITET

***** CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO*****

***** DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA*****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080 , 070904550
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата
CITROEN C4 1.6 HDI -06 FULL OPREMA MAKS AUTO 0 МКД
OPEL MERIVA 1.4 BIFUEL -08 BENZIN PLIN MAKS AUTO M 0 МКД
FIAT DOBLO 1.9 Multijet -06 Novo MAKS AUTO M 0 МКД
VW GOLF 5 1.9 TDI 07  6 brzini CISTO NOV MAKS AUTO 0 МКД
Кон почеток