Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy -00

2 900 ЕУР

3 800 ЕУР

Се продава од: Gokhan 29 авг. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
2000 model 6×1sedista so mk tablici so registracija godina vireme do 14 06 2018 So godisni tehnicki prgledi so klima nov akumulator novi gumu
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации