Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy Karavan

Се продава од: Delcho 27 дек. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Ford Galaxy karavan
2007 godina
Registrirana pred eden mesec
Za cena informacii na telefon 078-236-591
Leaflet
Кон почеток