Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Galaxy -97

0 МКД

Се продава од: Vlado Bozinov 27 јул. 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Se prodava ford galaxy 1.9 tdi
Kolata e vo vozna sostojba navreme smeneto maslo I filter 4novi gumi smeneto mu e rebrest kais
Registrirano e do 10_2020
So klima
Cena po dogovor
Telef za kontakt 078/361-906
Vlado Bozinov
078361906
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации