Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy

2 600 ЕУР

Се продава од: Slobodan 18 јун. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Се продава Форд Галакси ТДИ 1997 год. зачувана во одлична состојба.
Slobodan
070 651 041
Leaflet
Кон почеток