Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Се продава од: Blagojce Kostovski Денес 03:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Galaxy
7 седишта
Blagojce Kostovski
072-522-727
Кон почеток