Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD KA 1.3 EFI EXSTRA MODEL KLIMA KOZA VEBASTO-00

1 500 ЕУР

Се продава од: mite 10 фев. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SERVISIRANA DETALNOSO 4 NOVI GUMI IMA ODLICEN MOTOR SO MNOGU MALA POTROSUVACKA,KAROSERISKI E STAKLO ISTO I VNATRESNO,OD OPREMA POSEDUVA FULL,KLIMA,KOZA,VEBASTO NA DALECINSKO,KOLATA E EXSTRA
Leaflet
Кон почеток