Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Ka -09

3 000 ЕУР

Се продава од: Liridon 10 фев. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
Kontakt broj 070957532
Liridon
070957532
Leaflet
Кон почеток