Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Ka 1.3i -97

1 100 ЕУР

Се продава од: Amer 01 мар. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
Vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток