Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD KA 1.3 ENDURO-F -FULL OPREMA REGISTRIRANA

1 200 ЕУР

Се продава од: KA 14 јан. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
FORD KA 1.3 ENDURO F 44KW MAL POTROSAC
PROIZVEDENA 2002
REGISTRIRANA DO APRIL 2021
FUL OPREMA
KLIMA
ARBAG
ABS
ELEKTRIKA
CENTRALNA SO DALINSKO I ORG 2 KLJUCA
NOVI GUMI
SOLIDNA-ISPRAVNA-DOBRA
Leaflet
Кон почеток