Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD KA

0 МКД

Се продава од: Boro 07 јан. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
-Ima klima
-Novi gumi
-Koza na sedista
-Kolata e mnogu socuvana i e vo mnogu dobra
sostojba.
-Cena po dogovor moze i zamena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации