Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODDAVA AVTOMOBIL

Се продава од: Dimce 02 авг. 00:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Ka
SE PRODAVA FORD KA.Registrirano,vo vozna sostojba i CENA PO DOGOVOR
Telefon za kontakt 070348021-Dimce
Leaflet
Кон почеток