Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 13 јан. 23:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05 4 500 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god 4 999 ЕУР
AUDI A2 1.4 TDI 90 ks -05 2 999 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 105 ks. 2014 god. 9 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ford
Модел
Kuga
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 7 1.6 TDI 105 ks. 2014 god. 9 500 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god 3 300 ЕУР
CITROEN NEMO 1.4 HDI 68 ks -09 TOVARNO 3 999 ЕУР
Кон почеток