Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Kuga

10 400 ЕУР

Се продава од: Emin 01 дек. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Kuga
Kolata e donesena od Svajcarija, carina i drugite davacki se plateni do registracija. Kolata e 4x4. Site drigi podatoci od kolata gi imate vo Kniskata izlozena vo slikite. Kompletniot servis e napraveno (ulje i filteri se smeneti).
Leaflet
Кон почеток