Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PDC 4X4 -10 MT Auto

9 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto 5 500 EUR
AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto 10 500 EUR
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ford
Модел
Kuga
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS, TITANIUM 4x4
- NAPOMENA: 175000 KM SO GARANCIJA
- 3 KLUCEVI
- DZIPOT E NOV NOV NOV BEZ TOCKA NA NEGO
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !

- 4X4
- KOZA
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- 6+1 BRZINI MANUAL MENUVAC
- PALENJE NA KOPCE BEZ KLUC START-STOP
- PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
- TEMPOMAT
- POTROSUVACKA 5L/100KM
- BLUETOOTH, TELEFON AUX, KOMANDI NA VOLAN
- RECARO SEDISTA
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 10 AIRBAGS
- ABS,
- ESP,
- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- ALU BANDAZI SO ZIMNI GUMI
- NAJDOBRIOT MOTOR SO POTROUVACKA 5 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 175000 KM ** SO SERVISNA KNISKA
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 155000 KM SE SMENETO NOVO
- 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI PROVERKA KADE SAKATE
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** MOTOROT E BUKVALNO NOV BEZ SUMOVI BEZ KAPKA MASLO
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

- UVEZENA OD ITALIJA ...PLATENO SE DO REGISTRACIJA

---- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto 5 500 EUR
Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten - 05.mt auto 5 800 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75 KS NOVO - 08.MT Auto 3 400 EUR
Audi a3 2.0 tdi 140 ks sportback - 06.mt auto 5 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации