Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Се продава од: Memic Alija Денес 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ford
Модел
Kuga
Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH
Leaflet
Кон почеток