Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Maverick 2.3 4x4

4 650 ЕУР

Се продава од: dd Вчера 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 9.950 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Ford
Модел
Maverick
Bez zameni!!!!
Prodavam Ford Maverick 2.3 4x4, god. 11-2007, registriran do 5 - 2020!
Dobra sostojba na vozilo i gumi. Klima servisirana! Servisna Kniska.Novi diskovi so plocki, novi predni lageri (SKF).
Izvrsena celosna zastita na vozen postroj! Set zimski gumi na al. bandasi marka
"BORBET"
Leaflet
Кон почеток