Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford mondeo

2 500 ЕУР

Се продава од: Antonio 02 јан. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Se prodava ford mondeo 2.0tdci 131hp
Vo mnogu dobra sostojba
Registriran do 8 mesec 2021 god.
Povekje info na 078277899
Mozna zamena za benzin/plin so vasa doplata
Antonio
078277899
Leaflet
Кон почеток