Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Mondeo 2003

2 000 ЕУР

Се продава од: shpendi 16 септ. 08:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Ne gjendje te mire mekanike, e regjistrume deri muajn 8, full oprema. Eshte e gervishtur ne disa vende. Cmim 2000€ me mundesi marreveshje kesh.Viti 2003 automat diesel.
Во добра механичка состојба. регистриран до 8 месец, фул опрена. изгребано е на неколку места.
Цената е 2000 Евра за кеш можност за договор.
Произедено на 2003 год.
078427881
shpendi
078427881
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации