Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Се продава од: Elmas 09 јул. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Mondeo
2.2redizajn
Leaflet
Кон почеток