Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO 2.0 TDCI 6-BRZINI TITANIUM OPREMA NAVI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Mondeo

-FORD MONDEO 2.0 TDCI FUL OPREMA-
-GREACI U SEDISTA
-6 BRZINI
-NAVIGACIJA FABRICKA
-KOZEN SALON
-TITANIUM MODEL---
-KLIMATRONIK
-ALARM
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW POLO 1.4 TDI 55KW.DIZEL NAJEKONOMICNO VOZILO 0 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 140KS 6 BRZINI SPORT LINE MODEL 0 EUR
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 83KW 4X4 KOZA REGISTRACIJA 0 EUR
PEUGEOT 206 1.4 HDI 50KW.ELEGANCE OPREMA 0 EUR
Кон почеток