Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Анѓеле 07 јан. 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Се продава форд мондео 1993 регистрирана во возна состојба цена по договор
Анѓеле
078267725
Leaflet
Кон почеток