Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo 2.0 -01

1 900 ЕУР

Се продава од: Stefan Bakalovski 24 окт. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Se prodava ili zamena na Ford Mondeo 2.0, 115hp, gorivo dizel, godina na proizvodstvo 2001, boja siva metalic so pominati 210.000 km. Registrirana do 06.12. 2020.
Stefan Bakalovski
38978426292
Leaflet
Кон почеток