Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo -94

600 ЕУР

Се продава од: Nikola 04 апр. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Se prodava Ford Mondeo a moze i zamena za drugo vozilo so moja doplata
Leaflet
Кон почеток