Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo 3

Се продава од: Драган 24 ноем. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Se prodava Ford Mondeo 3 od 2001 god registracija do 2020 god.na so plin vo odlicna sostojba.info na tel 077 677-702

cena po dogovor
Драган
077677702
Кон почеток