Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo -02

1 890 ЕУР

Се продава од: Oliver 28 окт. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Ford mondeo 2.0 tdci
Voziloto e vo odlicna sostojba, servisirano
Registrirano do 10.2021 godina
Centralno, elektrika na prozori, fabricko radio, atest na folii
Ekonomicno, lesno za odrzuvanje.
Cena 1.890 evra
Kontakt 078-423-606, 078-423-607
Leaflet
Кон почеток