Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo -96

950 ЕУР

Се продава од: Трајчє Нофитов 01 дек. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.030 МКД / месечно

Leaflet
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Втор газда со вкупно изминати 220.000км . Село Ињево Радовишко
Трајчє Нофитов
070820895
Leaflet
Кон почеток