Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO 2.0 TDCI

6 500 ЕУР

Се продава од: Иван 08 јул. 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
FORD MONDEO 2.0 TDCI 150KS
11/2007 god.
KUPENO VO MIDA MK
175.000 KM
REGISTRIRANO DO 01/2019.
ELEKTRIKA NA PROZORI,KOMANDI NA VOLAN
KLIMA,SONY RADIO/CD,8xAIRBAG
REDOVNO SERVISIRANA
Иван
070 245 240
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации