Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Monedo 1.8 t.d -00

Се продава од: Ford 28 ноем. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Ford Mondeo 1.8 t.d karavan 2000 god.
- elektronski stakla
- Klimatronic
- aluminski bandasi
- Regeistrirana do 31.05.2016
Kolata e vo odlicna vozna sostojba ,garazirana , Odlicno soocuvanaa Pali Vozi
Leaflet
Кон почеток