Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Се продава од: Симона Стаменковска 24 окт. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Registrirana, 2003 godina, atest plin, vo odlicna sostojba.
Poveke informacii na 078405659 -Miki
Симона Стаменковска
078405659
Leaflet
Кон почеток