Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO -94

Се продава од: dobre 06 мар. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Ford
Модел
Mondeo
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA IMA RACEN MENUVAC DISEL 1.8 IMA DVE NOVI ZIMSKI GUMI....PALI VOZI A POVEKE INFORMACII NA BROJOT 078472135
Кон почеток