Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM !!!! 75 000km

15 900 ЕУР

Се продава од: Ljupco Cekov 26 окт. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Возилото е купено до МИ ДА моторс не е од увоз
ИМА КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА !!!!
ОПРЕМА:Старт-Стоп, Греачи на волан, Греачи на седишта, Радио ЦД со команди на волан , Навигација, Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Дигитална Клима....
Ljupco Cekov
070 368 436
Кон почеток