Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO 2.2 TDCI

3 500 ЕУР

Се продава од: Vasil 10 ноем. 11:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Сигурност:
• Воздушни перници–Задни, предни и странични
• ABS, ESP, ESC, DSC, VDIM, VDC
• Систем против шлајфување

Други
• Комплетно сервисиран
• Со регистрација

Екстериор
• Затемнети стакла
• 4(5) Врати
• 16’’ aluбандажи
• Металик
• Халогени фарови

Заштита
• Аларм
• Имобилајзер
• Централно заклучување

Комфорт
• Автопилот
• 6 брзини
• Грејачи на шофершајбна
• Грејачи во седишта
• USB, audio\video, IN\AUX изводи
• Борд компјутер
• Ел. Огледала
• Ел. Стакла
• Ел. регулирање на седиштата
• Климатроник
• Мултифункционален волан
• Регулирање на волан
• EPS
• сензори за дожд
• Сензори за светло
• Сервоволан
• Стереосистем
• Парктроник
• Систем ISOFIX

Целиот автомобил е опслужен, сменети: Масла, филтри, линиски, оптегачи, водна и горивна пумпа, акумулатор, алтернатор, дизни, дискови, плочки итн
Никогаш не е пушено во него! Два клуча.
Сите системи и додатни опреми во автомобилот си работат без никаков проблем, претходниот сопственик ја има купувано нова. Одржуван редовно и без да се прави компромис на конзумативи. ДВА КОМПЛЕТА ГУМИ. Коментирање на цената само со сериозни купувачи на лице место.


Leaflet
Кон почеток