Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

0 МКД

Се продава од: Александар 08 дек. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Се продава FORD MONDEO TURMIER 1.8 16V, произведен 1994 година, бензинец, алуминиумски бандажи.
Цена по договор.
Контакт тел. 070/798-691 - Александар
078/257-102 - Борче
078/385-557-Убавка
Александар
070/798-691
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации