Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

0 МКД

Се продава од: Goran Prcevski 27 дек. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
kolata e uvezena od holandija so klima ispravna i centralna brava motor 1.8 benzin 85 kw registrirana do 15.06.2018 zacuvan enterier i karoserija informacija na 077810182-samo na viber i br 070260238 cena po dogovor.
Goran Prcevski
070260238
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации