Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo GHIA 01

56 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.950 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Volkswagen Polo 85 000 МКД
Skoda Fabia combi -08 53 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Ford
Модел
Mondeo
SK-450-LH – КЕЦ Велес
Модел: Ford Mondeo GHIA
VIN: WF04XXGBB41C21143
Година на производство: 2001
Неиспитана техничка исправност
KM: 364.702
Гориво : Бензин
Проценета вредност : 56.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 145 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 140 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Кон почеток