Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

0 МКД

Се продава од: ... 19 мај 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Ford Mondeo 2.0 tdci 2005 godina vo dobra sostojba so istecena registracija
cena 3 200 € moze zamena za pomalo vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации