Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Mustang 480ks 2014

30 000 ЕУР

Се продава од: Jane Вчера 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Mustang
prv sopstvenik novi brembo kocnici 4 novi Michelin gumi super sport,coyote motor,5.0L 480ks moze zamena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации