Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mustang

30 000 МКД

Се продава од: jane jakimov Денес 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Mustang
prv sopstvenik novi brembo kocnici 4 novi Michelin gumi super sport,coyote motor,5.0L 480ks moze zamena
jane jakimov
071253858
Кон почеток