Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mustang GT V8

6 990 ЕУР

Се продава од: Nikola Bozinovski 02 септ. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 14.960 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Cabriolet
Марка
Ford
Модел
Mustang
2004, автоматик менувач, 160.000 мм. / бензин / нема плински уред / комплетен сервис / јубилејна 40год. серија / V8 / 4700 cm3 / 310 коњски сили / регистрација помината. Ако има поевтин во Европа купете си го веднаш, Ако изразат желба било каде во Европа да го прифатат вашето возило и да доплатите сторетего го тоа веднаш. Единствена замена за возиливо е со готовина. Не ме прашувајте колку троши постојат многу други возила за вашите потреби. Побарајте ме кога сакате да се договориме каде да го видите.
Nikola Bozinovski
078 657982
Leaflet
Кон почеток