Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MUSTANG

16 000 ЕУР

Се продава од: Jeferson Fernandes Вчера 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Mustang
FORD MUSTANG - 2006, kilometraza 90.000,
Motor V6 - Benzin, 210 Konji, 4000 Kubici, Avtomatski Menuvac, So Makedonska Tablica - reg. Sept/17
Za poveke informacije javete se na brojot 072577098
Jeferson Fernandes
+38972577098
Leaflet
Кон почеток