Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Orion -92

800 ЕУР

Се продава од: Boban 14 авг. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Orion
Vo ispravna sostojba ne registriran
Leaflet
Кон почеток