Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Probe

0 ЕУР

Се продава од: Fatbardh Вчера 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Купе
Марка
Ford
Модел
Probe
2.5 Benzin
135.000km
moze i zamena
Fatbardh
070771196
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации