Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet- Се Продава Ford Ranger 2007 - 2.5 TDci 4x4

0 МКД

Се продава од: Labino 05 септ. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ford
Модел
Ranger
Shitet- Се Продава Ford Ranger 2007 - 2.5 TDci 4x4
Leaflet
Кон почеток