Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Scorpio

950 ЕУР

Се продава од: Toni 22 окт. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Scorpio
Се продава Ford Scorpio 2,5 turbo diesel во одлична состојба со full опрема. Клима, електрика на прозорци, грејачи на седишта, грејачи на ретровизори, ал. бандаши, нерегистриран.
Leaflet
Кон почеток