Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Sierra -91 so plin

800 ЕУР

Се продава од: Gjoko 30 јул. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Sierra
Prodavam Ford Sierra 1991 godiste so vgraden plin.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации