Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Tourneo -06

0 ЕУР

Се продава од: Zvonko 17 септ. 01:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Tourneo
Колата е во одлична состојба зачувана втор сопственик за повеќе информации јавете се на тел.070977857 Звонко ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Leaflet
Кон почеток