Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Tourneo Connect

8 000 ЕУР

Се продава од: Бранко Ефремов 20 јан. 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Tourneo
Се продава патничко товарно возило со пет седишта и заден товарен дел.
За правни лица има повратно ДДВ.
Бранко Ефремов
070379123
Кон почеток