Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

0 МКД

Се продава од: Igor Денес 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Tourneo
FORD TOURENO CONECT 2.O TDCI Avtomobilot e vo besperekorna sostojba,uvezen od CH na realni 85000km so kompletna servisna dokumentacija i cisto novi gumi so plateni davacki.....
OPREMA:
Klima,greaci na predna sofersajbna
Centralno zaklucuv so dalinsko i 2 kluca
Elektricni retrovizori i prozori
Radio cd Sony,Navi Garmin....I.T.N
BEZ ZAMENI!!!! TEL 077-725-333
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации